Általános Szerződési FeltételekGyakran Ismételt Kérdések

Állásajánlat

Nyolc éve nagyrészt állandó gárdával dolgozunk, de a folyamatos fejlődés miatt mégis érdemes jelentkezni hozzánk.

Munkakörök:

- Területi képviselő:
Vidéki, adott megyében nagy gyakorlattal rendelkező számlaképes futár cégek jelentkezését várjuk. Feltétel: több éves tapasztalat, referencia, legalább garázs méretű raktár, legalább 3-4 raklapos zárt tehergépkocsi.

- Gépkocsivezető, futár:
Legalább B, C kat. jogosítvánnyal, Belföldi Árufuvarozóival, vezetői gyakorlattal rendelkező komoly gondolkodású kollegákat veszünk föl.
Budapesti jelentkező esetén jó helyismeret szükséges.
Távolabbi megyeszékhelyekről is várjuk éjszakai szállításban gyakorlatot szerzett sofőrök jelentkezését, gerincjáratok szállításához.

- Költöztető üzletágunknál előnyt jelent, ha sok éves költöztetői gyakorlattal rendelkezik a jelentkező. (Önéletrajzába írja bele, hogy költöztetési üzletágunkhoz jelentkezik.)

-Gépkocsivezető, vagy területi képviselő önéletrajzot, motivációs levelet és referenciát küldje el a iroda@24hfutar.hu e-mail címre.

Minden jog fenntartva 2009 - 24H Logistics Kft.